Jobba hos oss
Vi har för närvarande inga lediga tjänster på TRR Trygghetsrådet. Är du intresserad av att jobba hos oss i framtiden kan du registrera din ansökan här.
Rådgivare - vanligaste befattningen
De flesta som jobbar hos TRR är rådgivare, som har i uppgift att stötta uppsagda tjänstemän till nytt jobb. För att arbeta som rådgivare är det lämpligt om du har en HR-bakgrund och erfarenhet från en ledande befattning.
Övriga befattningar
Övriga medarbetare hos TRR arbetar som administratörer, chefer eller i andra roller på huvudkontorets avdelningar.
Kontor på flera orter
På TRR arbetar ungefär 230 personer fördelade på ett 30-tal orter i Sverige. Huvudkontoret finns i Stockholm.
Skicka en spontanansökan
Om du är intresserad av att jobba hos oss i framtiden är du välkommen att anmäla ditt intresse via nedanstående formulär. Då kommer din ansökan finnas tillgänglig för TRRs chefer nästa gång det är dags att anställa.